Dětské masáže

Dětské masáže prohlubují a upevňují vazbu mezi rodiči a dětmi.

Brona-Hradecka-masaze-1x

Dotýkání, mazlení a masáž způsobují proudění metafyzické energie, kterou můžeme nazvat tokem lásky mezi rodičem a dítětem. Jde o aktivizující zkušenost, která umožňuje hluboké vzájemné porozumění. Tento způsob je velice přímý, pudový a velice důležitý pro nás, všechny rodiče, i pro naše potomky.

Prostřednictvím děťátka můžeme nacházet sami sebe, vnímat a důvěřovat své intuici, mít rád sám sebe a dávat kolem sebe lásku.

Vedle klasické lékařské péče můžeme sobě i svým dětem dopřát lék mnohdy nejpotřebnější. Lék, který má jednu velikou výhodu – máme ho neustále při sobě, ve svých srdcích a ve svých dlaních. Ten lék se nazývá láska, něžné pohlazení.

Láskyplná masáž dětí může být pro Vaše děti i pro Vás cestou k uklidnění, rovnovážné životní energii a vnitřní harmonii, cestou ke zdraví.

Dětské masáže působí preventivně i léčebně

  • Masáž je sestavou velmi jemného a citlivého masírování dětského těla, při němž nevyvíjíme žádný tlak. Obsahuje tradiční prvky z indických a švédských masáží a jógy, které spolu ladí a vhodně se doplňují.
  • Stimulujeme pravidelné dýchání dítěte, a tím i zlepšujeme jeho krevní oběh, což kladně ovlivňuje činnost orgánů dítěte a rozvoj všech tkání.
  • Uklidňující masáží také pozitivně působíme na celý nervový systém dítěte, učíme ho relaxovat a soustředit se.
  • Působením na reflexní zóny a akupunkturní body stimulujeme a podporujeme vnitřní orgány lidského těla.
  • Aromaterapeutickou masáží přispějeme k harmonii tělesných i duševních sil člověka, k níž přispívá též uklidňující relaxační hudba.

Výsledkem a odměnou vám bude prohloubení citové vazby mezi rodiči a dětmi, neboť při masáži podněcujeme a prohlubujeme schopnost vcítit se do druhé osoby, s níž jsme při masáži v nonverbálním kontaktu.